X zlot forumowiczów Bukówka 2012

Pogoda jak na końcówkę wakacji wymarzona, typowo wędkarska. Deszcz, niskie chmury oraz brak słońca z lekkim podmuchem wiatru przez trzy dni zapewniały nam typową aurę do wędkowania. Wszystko pasowało jak w książce, jednak rybom nie odpowiadało wysokie ciśnienie. Od piątku aż do niedzieli kilku zlotowiczów zmagało się z warunkami oraz chimerycznymi rybami nad jeziorem Bukówka. Czy efekty były aż tak mizerne? nie sądzę, jednak najbardziej brakowało nam częstych kontaktów z okoniami. Częste zmiany miejscówek oraz szczegółowa obserwacja echosond przynosiły efekty w postaci holi.

 Tak naprawdę tego typu spotkania są bardziej realne oraz adekwatne, niż nie jeden odłów kontrolny przeprowadzany przez PZW. Najważniejsze dla nas jest to, że wszystkie ryby wróciły w dobrej kondycji do wody. Poza łowieniem również mieliśmy czas na integrację i długie rozmowy przy ciepłym grillu oraz smacznych kiełbaskach.

  

Dziękuje wszystkim za wspólną dobrą zabawę oraz integrację. Miło było się spotkać oraz wspólnie połowić. Zatem do następnego …

 

Pozdrawiam: Rafał @spigot Malinowski 2012